Volejte zdarma: 800 102 100
Wednesday, 12 August 2015 00:34

Repase dveří + samozavírač

Repase vstupních dveří do domu: Komplexní repasi vchodových dveří provádíme zejména kvůli zvýšení zabezpečení domu díky instalaci samozamykacich zámků, zlepšení komfortu pro obyvatele otevíráním na čipy a v neposlední řadě i kvůli obnovení povrchové úpravy a zlepšení estetického dojmu z celé budovy. 
Dodatečné zabezpečení plastových oken je možné díky přídavným zámkům ABUS. Tyto zámky výrazně zvýší zabezpečení proti násilnému vniknutí. Jejich montáž je velice jednoduchá a budeme k ní potřebovat: vrtačku, vrtáky, šroubováky, tužku, a samotný zámek. 
Nejjednodušším způsobem jak zvýšit zabezpečení je nahrazení obyčejné kliky za kliku uzamykatelnou. Nevýhoda standardní kliky je že s ní může kdokoli manipulovat, což je nežádoucí například ve společných prostorách bytového domu. Dalším důvodem proč vyměnit standardní kliku za uzamykatelnou je ten, že zvýšíte zabezpečení proti napadení z venku. Zloděj může rozbít okno jen v oblasti kliky a okno nebo dveře si pak jednoduše otevřít. S uzamykatelnou klikou to není možné. K instalaci budeme potřebovat jen křížový šroubovák a uzamykatelnou kliku. 
Pružinový závěs (lítačkový pant) vybíráme podle velikosti a váhy dveří. Pružinové panty se vyrábějí v několika velkostech a povrchových upravách (bez povrchové úpravy, mosaz a nikl)
Zabezpečení garáže a garážových posuvných nebo dvoukřídlých vrat. Zabezpečení garáže vybíráme podle toho na jaká vrata se bude instalovat jestli na vrata s ocelovým rámem nebo na celodřevěná vrata. Na posuvná vrata musím použít zadlabací zámky s hákem ovládaných cylindrickou vložkou. Hák zámku můžeme ovládat buď klikou nebo pouze cylindrickou vložkou. 
Page 1 of 20

Kategorie e-Shopu

Volejte ZDARMA

Náš web si prohlíží

We have 126 guests and 27 members online

Novinky na email

KLÍČE - ZÁMKY - KOVÁNÍ - TREZORY - SGHK

Systémy – SGHK

Získáte bezpečnostní klíč (klíče), který bude fungovat ke všem dveřím v objektu, které si určíte. Zbavíte se objemných nepřehledných svazků a v případě ohrožení se vyhnete riziku zpomalení zásahu a ztrátám na majetku v důsledku zhoršené přístupnosti objektu.
Více informací

Kovovýroba

Kromě stálého sortimentu kovových prvků dokážeme vyrobit i atypy čehokoli, co potřebujete. Nabízíme řadu povrchových úprav, které naše výrobky chrání před vlivy počasí a zároveň je esteticky slaďují s okolím či interiérem. Vyberte si z naší nabídky v sekci Kovovýroba.
Více informací

Klíče zámky

Neexistuje klíč, který by nám neříkal „pane“! Zámečnictví je již dnes prakticky vědecký obor. Díky naší dlouholeté praxi můžeme tvrdit, že jsme dobří zámečníci, protože vám dokážeme pomoci jak se zámky budoucnosti, tak hluboké minulosti. Současné nevyjímaje.
Více informací

Copyright © 2016 Faberasystems s.r.o.. All Rights Reserved.

Systém generálního klíče SGHK. Přístupové systémy. Samozamykací zámky instalace a servis. Výroba klíčů Praha. Renovace dveří. Servis pro bytová družstva.
Zámečnictví, kovovýroba. Autoklíče.